Hardcis 5 mg

Hardcis 5 mg nedir? Piyasada 14 ve 28 tabletlik blister ambalajlarda yer almakta olan bu ilaç sarı renkli, film kaplı, badem şeklinde bir ilaçtır. Erkeklerde cinsel aktivitede penis sertleşmesinin olmaması, sertliğin muhafazası gibi durumlarda kullanılmaktadır. Bu yönüyle kadınlarda kullanımı yoktur. Böylece hamile ve emziren kadınlarda da geçerli değildir.

Aynı zamanda 18 yaşının altında olan kişiler tarafından da kullanılmamalıdır. Penis içinde yer alan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olan Hardcis, sertleşmeye böylece yardımcı olur. Bunun için cinsel uyarı meydana gelmelidir. Benzer olarak cinsel sorunlar bulunmuyorsa, ilacın bir etkisi de bulunmayacaktır.

Dolayısıyla bireyler partneri ile ilaç almıyor gibi hareket etmelidir. Bunun yanı sıra Hardcis, prostat ve mesane kaslarını gevşetmektedir. Bu sayede benign prostat hiperlazi’nin semptomlarını azaltabilir. Hardcis 5 mg nedir doğru kullanılırsa cinsel sorunlarınıza yönelik çözüm getirebilir.

Hardcis 5 mg İçindekiler

Her ilacın içinde yer alan maddeler farklılık göstermektedir. Hardcis 5 mg nedir fosfodiesteras tip 5 inhibitörleri içinde yer almakta olup etkin maddesi olup tadarafil’dir. Bunun dışında bir takım yardımcı maddeleri de mevcuttur. Prospektüs bilgisine göre bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Titanyum Dioksit
 2. Triasetin
 3. Kroskarmelloz Sodyum
 4. Magnezyum Stearat
 5. Opadry II Sarı 32K520009
 6. Talk
 7. Laktoz Monohidrat (İnek Sütünden Elde Edilir)
 8. Mikrokristalin Selüloz
 9. Laktoz Monohidrat (Sığır Sütünden Elde Edilir)
 10. HPMC 2910/Hipromelloz 15cp
 11. Sarı Demir Oksit
 12. Hidroksipropil Selüloz-L
 13. Sodyum Lauril Sülfat

Hardcis 5 mg nedir listesine ayrıntılı bir şekilde ilacın prospektüsü üzerinden ulaşılabilir.

Hardcis 5 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Günümüzde ilaçlar her durumda kullanılmadığı için dikkatli olunması gerekir. Hardcis 5 mg için de bu durum söz konusudur. Hardcis 5 mg nedir kapsamında bunlar da bilinmelidir. Eğer etkin maddesine veya yardımcı maddelerine alerjiniz varsa alınmamalıdır. Ayrıca prospektüs bilgisine göre şu durumlarda da kullanılmamalıdır;

 1. Organik nitrat veya amil nitrik oksit içeren ilaçların alıyor olması
 2. Ciddi kalp rahatsızlığının bulunması
 3. Yakın dönemde kalp krizi yaşanması
 4. Cinsel birleşme sırasında göğüs ağrısı yaşanması
 5. Stabil olmayan göğüs ağrısı
 6. Kontrol edilemeyen kalp ritim bozukluğu
 7. Yakın dönemde felç geçirilmesi
 8. Kontrol altına alınmayan yüksek tansiyon
 9. Tansiyon düşüklüğü

Hardcis 5 mg nedir bu nedenle bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalıdır. Doğru alınırsa en iyi sonuçları verebilir.

Hardcis 5 MG Nasıl Kullanılır?

Her ilacın kullanımı farklı olup buna dikkat etmeniz gerekir. Böylece daha verimli sonuçlar almanız mümkündür. Hardcis 5 mg nedir kullanımı da bu bakımdan önemlidir. Aç veya tok karnına kullanılabilen bu ilaç, günlük aynı saatte bir tablet olarak alınmalıdır.

Ağız yoluyla tüketilmekte olup günlük en fazla 1 doz alınmalıdır. Ardından cinsel uyarı oluşursa, sertleşme meydana gelir. Hardcis 5 mg etkisini ne zaman gösterir 24 saat içinde meydana gelebilir. Bir hafta içinde 2 ve üzeri cinsel aktivite beklentiniz varsa uygundur.

Hardcis 5 mg Yan Etkileri Neler?

İlaçların yan etkileri kullanım öncesinde bilinmesi gereken konular arasındadır. Her ilaçta olduğu gibi Hardcis 5 mg yan etkileri de vardır Bunlar maddeler halinde aşağıda olduğu gibidir;

 1. Baş dönmesi
 2. Mide ağrısı
 3. Bulantı
 4. Alerjik reaksiyon
 5. Göz ağrısı
 6. Nefes almada zorluk
 7. İdrarda kan varlığı
 8. Göğüs ağrısı
 9. Ani görüş kaybı
 10. Baş ağrısı
 11. Sırt ağrısı
 12. Kas ağrıları
 13. Kusma
 14. Reflü
 15. Bulanık görme
 16. Kollar ve bacaklarda ağrı
 17. Yüzde kızarma
 18. Burun tıkanıklığı
 19. Hazımsızlık

Hardcis 5 mg yan etkileri bunlar haricinde de yer alabilir. Bu nedenle dikkatli olunmalı, bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalıdır. Eğer yan etkilerini görürseniz, en kısa sürede sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Hardcis 5 mg Fiyatı Ne Kadar?

İlaçların fiyatları kişileri her zaman düşündürmektedir. Hardics 5 mg fiyat da bu bakımdan birçok kişi tarafından düşünülmektedir. Ürün 249 Türk lirası civarında olmakla birlikte her yıl fiyatta farklılaşmalar meydana gelebilir.

Dolayısıyla ilaç hakkında araştırma yapıyorsanız, güncel fiyatlarına da ayrı şekilde bakmanız tavsiye edilir.

Hardcis 5 mg Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumları günümüzde birçok ürün ve cinsel ilaç için sorulmaktadır. İnsanlar böylece daha önce onu tecrübe eden kişilerin deneyimlerini, ne ile karşılaştıklarını öğrenmeye çalışmaktadır. Hardcis 5 mg için de bu soru merak edilmektedir.

Eğer daha önce Hardcis kullanan kişilerin görüşlerini merak ediyorsanız, internetten gerekli bilgileri hemen almanız mümkündür. Ancak dikkatli olmanız en büyük şarttır. Zira nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız, yanlış kullanan bir kişinin yorumu sizi de hatalı yönlendirecektir.

Ayrıca Hardcis 5 mg 28 fiyat bilgisi arıyorsanız, geçmiş yıllara ait verilen fiyatlar güncel ücretler ile uyumlu olmayabilir. Bu nedenle yine hatalı sonuçlar sunabilir. Bunun dışında alerjisi olduğu halde bir kişi kullanmışsa olumsuz yorumlarda bulunabilir.

Tüm bunlar size hatalı bilgi verebileceği için dikkatli olunmalıdır. Hardcis 5 mg nedir hakkında tüm bilgileri, prospektüs üzerinden elde etmeniz mümkündür. Buna yan etkileri, kullanım, dikkat edilmesi gereken noktalar, içindekiler ve diğer konular da dahildir. Aynı zamanda Hardcis hakkında eczacınıza gitmeniz de mümkündür.

ÜCRETSİZ KARGO
KAPIDA ÖDEME
95% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
7/24 DESTEK